گسترش سیاست سرمربی امارات تایلند فوتبال

گسترش: سیاست سرمربی امارات تایلند فوتبال خبرنگار اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات حمایت از سرمربی آبی‌ها ، کادرفنی استقلال در منزل منصوریان

کادرفنی استقلال بعد از بازی آبی‌ها با پدیده مشهد به منزل منصوریان رفتند و از او اعلام حمایت کردند. 

حمایت از سرمربی آبی‌ها ، کادرفنی استقلال در منزل منصوریان

کادرفنی استقلال در منزل منصوریان/ حمایت از سرمربی آبی ها

عبارات مهم : سرمربی

کادرفنی استقلال بعد از بازی آبی ها با پدیده مشهد به منزل منصوریان رفتند و از او اعلام حمایت کردند.

به گزارش ایسنا، بعد از بازی استقلال و پدیده که با شکست آبی ها برابر حریف به آخر رسید، طرفداران تیم استقلال علیه منصوریان شعارهایی دادند و بعضی از تصویر العمل هایی منصوریان در آخر بازی این شائبه را تقویت کرد که او به دنبال استعفا است و حتی رضا مهاجری سرمربی پدیده در اظهاراتی تلویزیونی بر این شائبه مهر تاییدی زد و گفت که از منصوریان خواسته تا استعفا ندهد و به کارش ادامه دهد.

حمایت از سرمربی آبی‌ها ، کادرفنی استقلال در منزل منصوریان

در آخر بازی استقلال و پدیده منصوریان ترجیح داد صحبتی نکند و ورزشگاه را ترک کرد ولی این آخر ماجرا نبود و اعضای کادرفنی استقلال در ساعات نهایی شب دسته جمعی به منزل سرمربی آبی ها می روند و از او می خواهند تا عقب نشینی نکند و با قدرت به کارش ادامه دهد. آنها مصائب فصل قبل را به سرمربی جوان آبی ها گوشزد کردند و از او درخواست کردند با قدرت به کارش ادامه دهد چون روزهای خوب استقلال نزدیک است.

هرچند از شرح زیاد این جلسه اطلاعاتی در دست نیست و شاید در روزهای آینده اعضای فنی استقلال راجع به این جلسه صحبت کنند ولی مسلم این است که منصوریان قصد دارد با قدرت به کارش ادامه دهد مگر اینکه هیات مدیره استقلال نظر دیگری داشته باشد. هرچند که حتی مشخص نیست که اصلا هیات مدیره به دنبال برکناری او باشد یا نه چراکه افتخاری مدیرعامل استقلال میل به زیادی به ادامه کار با منصوریان دارد. از طرفی دیگر تقریبا همه بازیکنان استقلال در اینترنت به طور تمام قد از منصوریان حمایت کرده اند و به نوعی از او بابت نتیجه های اخیر استقلال عذرخواهی کرده اند و قول داده اند تا شرایط را عوض کنند.

کادرفنی استقلال بعد از بازی آبی‌ها با پدیده مشهد به منزل منصوریان رفتند و از او اعلام حمایت کردند. 

استقلال فصل گذشته نتیجه های ضعیف تر از حال حاضرش را بدست آورد ولی بازگشتی فوق العاده به لیگ داشت و در نهایت نایب قهرمان شد.

واژه های کلیدی: سرمربی | استقلال | منصوریان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs