گسترش سیاست سرمربی امارات تایلند فوتبال

گسترش: سیاست سرمربی امارات تایلند فوتبال خبرنگار اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات بازیکنانم از وقت ها استفاده نکردند / شفر

سرمربی تیم فوتبال استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران می گوید اگر بازیکنانش از موقعیت هایشان استفاده می‌کردند، استقلال می توانست به پیروزی برسد.

بازیکنانم از وقت ها استفاده نکردند / شفر

شفر: بازیکنانم از وقت ها استفاده نکردند

عبارات مهم : شایعات

سرمربی تیم فوتبال استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران می گوید اگر بازیکنانش از موقعیت هایشان استفاده می کردند، استقلال می توانست به پیروزی برسد.

به گزارش ایسنا، وینفرد شفر در نشست خبری بعد از بازی تیمش برابر گسترش فولاد تبریز که با تساوی یک بر یک به آخر رسید، اظهار کرد: ما شانس کافی در نیمه اول جهت گلزنی داشتیم و اگر از موقعیت هایمان استفاده می کردیم، می توانستیم سه چهار گل بزنیم و باید بازیکنان با دقت بیشتری ظاهر می شدند. در نیمه دوم نیز موقعیت هایی داشتیم که موفق به گلزنی نشدیم و در مجموع نتیجه بدی نگرفتیم.

بازیکنانم از وقت ها استفاده نکردند / شفر

وی افزود: ما اگر گل دوم را می زدیم، قطعا به برتری می رسیدیم و اکنون وقت داریم که تیم نیرومند تری جهت آینده بسازیم. امروز تیام را هم جهت بازی برابر الهلال آزمون کردیم که در آن بازی تنها به یک امتیاز جهت صدرنشینی در گروه نیازمندیم و از این لحظه، تمام فکر و ذکر من، آن بازی است.

شفر خاطرنشان کرد: امید ابراهیمی و روزبه چشمی را جهت بازی با الهلال در اختیار نداریم و باید به فکر جایگزین باشیم. فردا راهی کویت خواهیم شد تا آماده بازی حساس برابر الهلال شویم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران می گوید اگر بازیکنانش از موقعیت هایشان استفاده می‌کردند، استقلال می توانست به پیروزی برسد.

او افزود: ما در ۲۰ دقیقه پایانی، پاس های خوبی ندادیم و باید این ضعف را جهت بازی با الهلال برطرف کنیم.

سرمربی استقلال بیان کرد: پیغام من به هواداران این است که تمام بازیکنان و اعضای کادر فنی و کل مجموعه ی باشگاه، عاشق استقلال هستیم و تمام تلاشمان را جهت موفقیت این تیم انجام می دهیم. ما در هفت ماه گذشته، با قلبمان کار کردیم و اکنون در لیگ قهرمانان آسیا صدرنشین هستیم و از تمام هوادارانمان که ما را حمایت کردند، تقدیر می کنم و می خواهیم تمام قلبمان را به آنها هدیه کنیم. ما نیاز به سه امتیاز بازی با الهلال داریم و در طول مربیگری ام، این همه شایعات در فضاهای مجازی و روزنامه ها ندیده ام و فکر می کنم گروهی پشت این پرسشها هستند. باید به شایعات لبخند بزنیم و معلوم نیست این حرفها را چه کسانی در بعضی روزنامه ها می زنند. تلاش زیادی جهت اوج بردن استقلال انجام داده ایم و نمی گذاریم با این شایعات، دوباره استقلال به پایین بیاید.

شفر تاکید کرد: در هفت ماه گذشته، ارزش بازیکنان استقلال به ۱۷ میلیون دلار زیاد کردن یافته و این موضوع، به علت کار کردن زیاد است و ملی پوشان زیادی هم داریم که فوتبال می تواند، وجهه خوبی را از کشور عزیزمان ایران به جهانیان معرفی کند.

بازیکنانم از وقت ها استفاده نکردند / شفر

اواظهار کرد: پیش از شروع فصل، نیاز به اردوی پیش فصل داریم، ولی زمانی که من آمدم، چنین فرصتی برایم فراهم نبود؛ آلمان به علت آمادگی بازیکنانش، قهرمان دنیا شد. امید ابراهیمی و روزبه چشمی، تمام مسابقه های را بازی کرده و خسته هستند. اگر بخواهیم در رتبه بالای آسیا باشیم، باید ۱۹ – ۲۰ بازیکن آماده داشته باشیم و این بازیکنان، علاوه بر بازی باشگاهی، در تیم ملی هم هستند و جهت ساختن دوباره ی استقلال نیاز به دو سال وقت داریم.

سرمربی استقلال گفت: امیدوارم مصدومان ما هرچه سریعتر به جمع ما برگردند و بتوانند در بازی با الهلال به میدان بروند، فیفا تقویم بازی های بین المللی را تعیین می کند و به نظرم، بازیکنان نیز ماشین نیستند که پشت سر هم بازی کنند و ما به علت خستگی، مجبور می شویم به آن ها استراحت دهیم و حتی احتمال مصدومیت آن ها نیز وجود دارد. این عنوان جهت فوتبال کشور عزیزمان ایران خوب نیست و خود آقای کی روش راضی به مصدومیت بازیکنانش نیست.

سرمربی تیم فوتبال استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران می گوید اگر بازیکنانش از موقعیت هایشان استفاده می‌کردند، استقلال می توانست به پیروزی برسد.

واژه های کلیدی: شایعات | استفاده | استقلال | بازیکنان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs