گسترش سیاست سرمربی امارات تایلند فوتبال

گسترش: سیاست سرمربی امارات تایلند فوتبال خبرنگار اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار حوادث متهم آزاد شد ، گذشت شاکی پرونده قتل کودک شش ساله به وسیله مادر

با تلاش قاضی و اعضای پیگیری کننده، شاکی پرونده زنی که به اتهام کوتاهی در نگهداری فرزند شش ساله اش منجر به فوت کودک بود، گذشت کرد و شرایط آزادی مشروط وی فراهم شد

گذشت شاکی پرونده قتل کودک شش ساله به وسیله مادر/ متهم آزاد شد

عبارات مهم : زندان

با تلاش قاضی و اعضای پیگیری کننده، شاکی پرونده زنی که به اتهام کوتاهی در نگهداری فرزند شش ساله اش منجر به فوت کودک بود، گذشت کرد و شرایط آزادی مشروط وی فراهم شد.

به گزارش خبرنگار مهر، قضات و اعضای شورای حل اختلاف خاص زندان اخیرا موفق به اخذ رضایت شاکی پرونده یکی از زندانیان ندامتگاه شهرری شدند. متهم این پرونده زنی است که به اتهام قتل کودک خود و با شکایت همسرش از ۱۵ آذر ماه سال گذشته در زندان به سرمی برد. همسر این متهم به اتهام کوتاهی در نگهداری از کودک شش ساله ارزش که منجر به فوت وی شده است بود، شکایتی را ثبت و همسرش را روانه زندان می کند.

پس از گذشت هفت ماه از زندانی شدن این متهم، با پیگیری قاضی پیگیری کننده به پرونده و همچنین اعضا محترم شورای حل اختلاف خاص زندان زنان شهرری، رضایت شاکی پرونده اخذ شد.

متهم آزاد شد ، گذشت شاکی پرونده قتل کودک شش ساله به وسیله مادر

روابط عمومی و اطلاع رسانی شورای حل اختلاف استان پایتخت کشور عزیزمان ایران در این خصوص اعلام کرده است: اعضاء شورای حل اختلاف بعد از مذاکره تلفنی و اخذ رضایت شفاهی با مراجعه حضوری به شاکی پرونده که همسر متهم بوده و خود در زندان به سر میبرد،اخذ رضایت کتبی و اثر انگشت از وی ،عین برگه صورتجلسه در تاریخ ۲۵/۱۱/۱۳۹۵ را جهت پیگیری قضایی و حفظ حقوق متهم به شعبه سوم بازپرسی عمومی و انقلاب ملارد ارسال کرده و در ادامه روند پرونده ، متهم از صدور رای قصاص رهایی یافته و طبق رأی قاضی آن شعبه ،آزاد (مجازات تعلیقی) شد.

با تلاش قاضی و اعضای پیگیری کننده، شاکی پرونده زنی که به اتهام کوتاهی در نگهداری فرزند شش ساله اش منجر به فوت کودک بود، گذشت کرد و شرایط آزادی مشروط وی فراهم شد

واژه های کلیدی: زندان | اختلاف | پرونده | زندانی | پرونده قتل | روابط عمومی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs