گسترش سیاست سرمربی امارات تایلند فوتبال

گسترش: سیاست سرمربی امارات تایلند فوتبال خبرنگار اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار حوادث هر دو نفر،قبلا ازدواجهای ناموفق داشتند ، مرد،پس از قتل همسرش پا به فرار گذاشت

عصر یکشنبه، ساکنان شهرک مسکن مهردرشهرستان «نکا» استان مازندران صدای فریاد و مشاجره زوج جوانی را شنیدند. ولی دقایقی بعد ناگهان سر و صدا خوابید و سکوت سردی درساخت

مرد،پس از قتل همسرش پا به فرار گذاشت/ هر دو نفر،قبلا ازدواجهای ناموفق داشتند

عبارات مهم : مجموعه

عصر یکشنبه، ساکنان شهرک مسکن مهردرشهرستان «نکا» استان مازندران صدای فریاد و مشاجره زوج جوانی را شنیدند. ولی دقایقی بعد ناگهان سر و صدا خوابید و سکوت سردی درساختمان حکمفرما شد.

کشور عزیزمان ایران نوشت: همسایه ها که بشدت ترسیده و دلواپس شده است بودند ناگهان مرد همسایه را دیدند که هراسان و با سرعت منزل را ترک کرد.همسایگان که احساس می کردند اتفاق ناگواری رخ داده است در تماس با مرکز فوریت های پلیسی 110، ماجرا را خبردادند.

دقایقی بعد خودروی گشت پلیس وارد شهرک شد و برابر در مجتمع محل اتفاق توقف کرد. بعدهم مأموران با راهنمایی ساکنان ساختمان وارد مجموعه مسکونی شدند.

هر دو نفر،قبلا ازدواجهای ناموفق داشتند ، مرد،پس از قتل همسرش پا به فرار گذاشت

آنان در بررسی های مقدماتی متوجه رد خون در برابر ورودی آپارتمان شدند. بعد هم چند بار زن جوان را صدا کردند ولی چون پاسخی نشنیدند عنوان را بلافاصله با دادستانی شهرستان در میان گذاشته و با کسب دستورقضایی مورد نیاز در را باز کرده و وارد آپارتمان شدند وناگهان با پیکر خونین زن جوان در آشپزخانه روبه روشدند. مأموران بسرعت اورژانس را در جریان قرار داده و امداد رسانان نیز خود را به محل اتفاق رساندند. ولی معاینات انجام گرفته نشان داد وی براثر اصابت کارد جان باخته است.

درادامه بررسی های مأموران مشخص شد این همسران مدتی قبل در این مجموعه ساکن شده است اند ولی به طورمداوم با هم اختلاف داشته اند.

عصر یکشنبه، ساکنان شهرک مسکن مهردرشهرستان «نکا» استان مازندران صدای فریاد و مشاجره زوج جوانی را شنیدند. ولی دقایقی بعد ناگهان سر و صدا خوابید و سکوت سردی درساخت

همچنین مشخص شد زن جوان با اصابت سه ضربه کارد به سینه و شکمش به قتل رسیده هست. ولی علی رغم اخبار انتشار یافته در اینترنت باردار نبوده است.در همین حال معلوم شد متهم به قتل فراری و همسرش، هرکدام در گذشته ازدواج های ناموفقی داشته و بعد از شکست در زندگی قبلی شان، چند ماه قبل ازدواج کرده بودند ولی بشدت با هم اختلاف داشتند.

با توجه به اینکه متهم به قتل متواری شده است است به دستور بازپرس خاص قتل دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان نکا، جسد مقتول به پزشکی قانونی انتقال یافت و تحقیقات و تجسس های پلیسی جهت دستگیری جنایتکارفراری آغازشد.

واژه های کلیدی: مجموعه | آپارتمان | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs